فراخوان سومین همایش ملی تمدن اسلامی با محوریت دانشگاه شاهد اعلام شد.
نظرات (0) کلیک ها: 1232
نمایشگاه قرآن بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عصر روز دوشنبه هشتم خردادماه ساعت ۱۸ با حضور وزیر ارشاد افتتاح می شود.
نظرات (0) کلیک ها: 1350
«خرمشهر» فرهنگنامه مقاومت و ایثار، دلیری و شهامت و عشق و ایمان رزمندگان ۸سال جنگ تحمیلی است. آزادی خرمشهر که اینک 25 ساله شده، نقطه عطفی در تاریخ ایران عزیز است و در حقیقت از معدود نقاطی است که فرد فرد شهروندانی ایرانی با تمام گرایش‌ها و دیدگاه‌‌های گاه متضاد و مختلف را به یک اندازه سرافراز و مغرور می‌سازد.
نظرات (0) کلیک ها: 1584
همایش ملی «نقش و جایگاه عربی‌نویسان و عربی‌سرایان در رشد و شکوفایی فرهنگ و تمدن اسلامی» با هدف شناسایی و معرفی اندیشمندان ایرانی برگزار می‌شود.
نظرات (0) کلیک ها: 1494
فراماسونری از جهت لغوی، به معنای بنایی آزاد است. از جهت عملی و تشکیلاتی، فراماسونری، سازمان مخفی نهان روشی است که در دهه دوم قرن ۱۸ با صحنه گردانی سازمان مخفی یهود برای بسط سیطره و سلطه یهود بر جهان ایجاد شد.
نظرات (0) کلیک ها: 1575
حجت‌الاسلام محمدی با بیان اینکه بهترین قلب، قلبی است که سعه صدر داشته باشد گفت:‌راهکار رسیدن به چنین قلبی تمرین، قبول مسئولیت و روزه گرفتن است.
نظرات (0) کلیک ها: 1784
ویژگی‌های حاکم در بیان معصومین «علیهم السلام» بیان شده است که در انتخاب اصلح به ما کمک می‌کند.
نظرات (0) کلیک ها: 1705
کتاب «مؤمن انقلابی» ضمن پرداختن به گوشه‌هایی از زندگی مرحوم شیخ عباس پورمحمدی، نگاهی به دوستی و ارتباط آن مرحوم با رهبر معظم انقلاب دارد.
نظرات (0) کلیک ها: 1546