بذر اندیشه های امام در اصفهان جوانه زد! /لبیک جوانان اصفهان به ندای رهبری در صیانت راه امام(ره) از تحریف/ برای اولین بار در کشور طرح مطالعاتی و تربیت مربی اندیشه های امام برگزار می شود


مقام معظم رهبری(مدظله العالی): [ اگر ملّت ایران بخواهد به آن هدفها برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند، که تحریف شخصیّت امام، تحریف راه امام و منحرف کردن مسیر صراط مستقیم ملّت ایران است. اگر راه امام را گم کنیم یا فراموش کنیم یا خدای نکرده عمداً به کنار بگذاریم، ملّت ایران سیلی خواهد خورد. (۹۴/۳/۱۴)]

photo 2015-09-30 17-31-18

گردهمایی افتتاحیه طرح مطالعاتی و تربیت مربی اندیشه های امام خمینی(ره) روز جمعه (۲۷ شهریور ماه سال جاری) در اصفهان و با حضور حجت الاسلام علیرضا پناهیان در سالن همایش های خانه مشروطیت اصفهان برگزار خواهدشد.
در این گردهمایی که به عنوان اولین جلسه از سلسله جلسات طرح اندیشه امام اصفهان و با حضور دانشجویان؛ طلاب و سایرعلاقه مندان ثبت نام شده در این طرح برگزار خواهد شد؛ پیرامون چیستی و چرایی مطالعه و تحقیق در اندیشه های امام خمینی(ره) بحث و تبادل نظر خواهد شد.

این طرح که به همت مجموعه فرهنگی اندیشه امام اصفهان و برای اوّلین بار در کشور و در استان اصفهان برگزار خواهد شد در سه مرحله ی چهار ماهه و بر مبنای مطالعه ی مجموعه کتب صحیفه ی نور امام خمینی (ره) خواهد بود و از اساتید برجسته‌ در حوزه ی اندیشه‌ی امام خمینی(ره) نظیر حجج اسلام علیرضا پناهیان، حجت الاسلام دکتر سیدحمید‌روحانی، حجت الاسلام رحیمیان، دکتر موسی نجفی؛ دکتر وحید یامین پور، دکتر مظفر نامدار، دکتر علی جعفری و... برای تدریس مباحث دوره استفاده می شود.


لازم به ذکر است حضور در همایش افتتاحیه طرح اندیشه امام برای عموم آزاد است و علاقه مندان به پیوستن به این دوره‌ی آموزشی می توانند در پایان همایش افتتاحیه ثبت نام نمایند و یا به محل ثبت نام طرح اندیشه امام واقع در چهارراه هشت بهشت، خیابان هشت بهشت شرقی، امام زاده شاهزید و یا به دفتر مرکزی مجموعه فرهنگی اندیشه امام اصفهان واقع در خیابان هشت بهشت غربی، خیابان ملک شمالی، بالاتر از انگورستان ملک مراجعه نمایند.

fc011d5a-c747-4796-8fe9-07a1fb6e485a

9303f918-3087-4277-a2a1-99324fa623e0

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر وثبت نام در طرح: 09138686849

www.andisheemam.ir